Tango - Buty dla każdego

Elektroniczny pilnik do paznokci Scholl Velvet Smooth

26.12.2015 15:06

Pilnik elektroniczny pracuje szybko, nie sprawia bólu, nie powoduje poczucia dyskomfortu - nie pozostawia żadnych zadziorków, co w przypadku zwykłego, papierowego pilniczka jest nagminne.

Elektroniczny pilnik do paznokci Scholl zaprojektowany jest w taki sposób, iż oscylująca głowica produktu porusza się w pionie (w górę i w dół), posiada dwie prędkości (korzystam z wolniejszej opcji). W zestawie znajdują się 3 wymienne nasadki służące do opiłowania,wygładzenia oraz polerowania płytki. Całość ma gwarantować łatwy i szybki sposób na zadbane paznokcie zarówno u stóp jak i u rąk.

W zestawie znajdują się 3 wymienne nasadki, które stosuje się następująco:

krok 1: Nasadka piłująca – dzięki niej, spiłujesz swoje paznokcie, zredukujesz uszkodzenia, oraz wymodelujesz je nadając im swój ulubiony kształt.
krok 2: Nasadka wygładzająca – pozwoli wyrównać paznokcie oraz ich płytkę.
krok 3: Nasadka polerująca– pozwoli nadać połysk płytce paznokcia dzięki czemu paznokcie będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Nasadkę numer dwa powinnaś stosować nie dłużej niż 15 sekund i nie częściej niż raz na dwa tygodnie - to wszystko po to, aby nie dopuścić do nadmiernego spiłowania płytki. W przypadku nasadki numer trzy czyli polerującej powinnaś powtarzać czynność, gdy jest to potrzebne i pamiętać o lekkim nacisku. Te proste wskazówki pozwolą Ci wykonać zabieg szybko i bezproblemowo.

powrót
    1. Komentarze są moderowane


Komentarze 0

Nie ma jeszcze komentarzy, Twój może być pierwszy! Zapraszamy do dyskusji!

Płatności obsługuje DotPay.pl
obsługiwane płatności